Průmyslové ploty

Sortiment

Průmyslové ploty I Brno - Davson

Panely jsou vhodné pro dokonalé oplocení rodinných domků, provozoven, sportovišť, skladů, firemních areálů, nemocnic a pod.. Povrchová úprava je tvořena žárovým zinkem nebo PVC úpravou. Ke kompletaci používají sloupky, na sloupky se panely montují pomocí objímek. Toto oplocení nevyžaduje žadné vzpěry. Pod ploty se mohou instalovat podhrabové desky nebo obrubníky. Plot u průmyslových panelů tvoří kompaktní celek a lze vyrobit i ve stejném provedení branky a brány. Jsme také schopni panely různě barevně nakombinovat.

Rádi vám s plotem, bránou, brankou poradíme, přijedeme na místo, zaměřímě a navrhneme nejlepší a nejlevnější řešení vašeho oplocení.

Pletivo

Pletivo zajištuje žárově zinkovaný ocelový drát potahovaný extrudovaným plastem z velkou životností. Pletivo je vhodné zejména pro použití v zemědělství, stavebnictví k oplocení sportovišť, zahrad, rodiných domků a průmyslových objektů.

Dřevěné ploty

Dřevěné ploty jsou vyrobeny z kvalitního dřeva. Je možné je použít na vesnici tak i do městkých částí k rodinným domům, chatám nebo chalupám.

Průmyslové ploty

Panely jsou vhodné pro dokonalé oplocení rodinných domků, provozoven, sportovišť, skladů , firemních areálů, nemocnic a pod.. Povrchová úprava je tvořena žárovým zinkem nebo PVC úpravou.

Lehká kovářská

Specializací jsou brány, pojezdové brány, kované ploty a další kované výrobky pro Váš dům. Ploty z lehké kovářské se vyrábí z plných profilů na které se navaří kovářské doplňky (špičky, ornamenty, ztočené čtyřhrany atd.).

Neprůhledné ploty

Zajišťijí soukromí a bezpečnost. Mohou být např. z vlnitých a trapézovaných plechů z dřevěných palněk nebo panelů, z dřevoplastových planěk nebo z PVC planěk.

Sportovní areály

Nabízíme vám speciálně vytvořená pletiva, rámové oplocní nebo panely pro sportoviště, která zamezí přístupu všem nežádoucím osobám.

Plastové ploty

Plasové ploty jsou především nenáročné na údržbu, jsou stálobarevné a mají dlouhou životnost. Výhodou tohoto systému rozličných plotových prvků a kamponentu, je nejen jejich tvarová stálost, ale take odolnost vůči UV záření.

Dřevoplast

Plot, který by byl bezůdržbový, dlouho vydržel pěkný a přitom vypadal přirozeně a elegantně, je přáním každého majitele. Nemuset se starat o pravidelné natírání a přitom si dopřát krásu přírodního materiálu. Přesně to vám poskytne plotový systém Duofuse, kompletně vyrobený z dřevoplastu, materiálu, který na první pohled vypadá jako dřevo.

Gabiony

Gabion je drátokamenný prvek, původně určený k přenášení zemních tlaků (opěrné zdi), nebo také jako zpevnění při stabilizaci břehů upravovaných vodních toků. Stále více uplatnění však v současnosti nalézá i v zahradní architektuře jako významý architektonický prvek.

Rádi poradíme a zrealizujeme i Vám ideální řešení plotu či brány.

© 2022