Gabionové ploty

Ostatní služby

Gabionové ploty I Brno - Davson

Dřevěné ploty jsou vyrobeny z kvalitního dřeva. Je možné je použít na vesnici tak i do městkých částí k rodinným domům, chatám nebo chalupám. Standartně jsou plotovky ukončeny rovným řezem nebo můžou být v provedení špice. Má to originální přírodní vzhled a jedinečné provedení. Používáme kvalitní barvy s dlouhou životností. Dřevo je ohoblováno a nasušeno na cca 12-14% vlhkosti. K dřevěným plotům přizpůsobujeme branky i brány. Nejčastěji montujeme dřevěné plaňky na kovovou kontrukci vč. podelníkům kvůli větší pevnosti a trvanlivosti.

Rádi vám s plotem, bránou, brankou poradíme, přijedeme na místo, zaměřímě a navrhneme nejlepší a nejlevnější řešeni vašeho oplocení.

Gabionové ploty jsou exkluzivním  oplocením s přidanou hodnotou přírodního vzhledu .

Gabionové ploty lze tvarovat do různých tvarů. Tloušťku gabionů , lze také provést dle představ zákazníka. Gabionový plot o proti klasickým gabionům se vyznačuje  levnější variantou a RYCHLOSTÍ VÝSTAVBY , DOBROU ZVUKOVOU IZOLACÍ , ŽIVOTNOSTÍ A BEZ NUTNOSTÍ UDRŽBY.
Gabionový plot je tvořen sloupky různých šířek dle potřeb , mezi sloupky je montována pevná sít pozinkovaná lze i v barevném provedení , a většinou pod plot doporučujme usadit podhrabové desky nebo tvárnice opět dle šířky plotu.
Když vše řádně po zabetonování vytvrdne je nasypaná do mezery mezi sítěmi , kamenná frakce různých průměru, barev a provedení lze kombinovat na přání zákazníka. 
Pro vytvořené cenové nabídky , návrhu tvaru, tloušťky plotu a výsledného designu Vám rádi poradíme.

Zámečnictví

Oplocení:

  • brány, branky - dvoukřídlé, vchodové, posuvné, samonosné, vrata, kotce, voliéry, mříže, zábradlí, sušáky na prádlo, atypické dle přání  

Všechny práce na klíč vč. montáže.

Zahradní úpravy

Zahradní úpravy nejsou jen otázka financí, ale hlavně dobrého nápadu. Je-li tento nápad detailně rozpracován a využijí-li se v něm zásady zahradní tvorby, osobnostní prvky a požadavky jejích majitelů tak, aby ve výsledku zahrada působila esteticky a nepostrádala svoji funkční hodnotu, může ve výsledku takového návrhu být zahrada například ve formálním, moderním venkovském nebo orientálním stylu.

Výkop a usazení bazénu

Ochranné sítě proti holubům

Poškozují vaše balkony vašeho domu nálety holubů ? Chcete se jejich přítomnosti zbavit jednou provždy ? Nabízíme vám jednoduché řešení : Síťovou ochranu proti holubům a jinému ptactvu .

Ploty

Plot je nedílnou součástí domu, dokáže nás ochránit před okolím, ale stává se i významným estetickým prvkem.

Rádi poradíme a zrealizujeme i Vám ideální řešení plotu či brány.

© 2022