Brány na elektrický pohon

Sortiment

Brány na elektrický pohon I Brno - Davson

Brány na el. pohon jsme schopni dodat a namontovat ve třech ruzných provedení dvoukřídlé, samonosné a jízdné po kolejnici .Brány na el. pohon se dají ovládat pomocí ovladače nebo tlačítek v garáži či budovách. Jsme schopni do bran dodat výplně dle vašeho oplocení.

Rádi vám s plotem, bránou, brankou poradíme, přijedeme na místo, zaměříme a navrhneme nejlepší a nejlevnější řešení vašeho oplocení.

Sortiment

Brány dvoukřídlé I Brno - Davson

Brána dvoukřídlá je klasický způsob řešení vjezdu na váš pozemek. Je mnoho typů výplně např: pletivo, tahokov, dřevo, dřevoplast či plastové plaňky.

Ovládání křídlových bran se dělí na dva druhy:

  • Ruční ovladání dvoukřídlé brány je takové že jedno křídlo je zajištěno uzamykatelnou zástrčí a druhé křídlo je uzamčeno k prvnímu křídlu. Bránu či branku lze otevírat domácím telefonem – el.otevírač.
  • El.pohonem je to moderní, pohodlné a luxusní řešení otevírání s možností výběru pohonu dle frekvence pohybu a dle velikosti křídla bran.

 

Rádi vám s plotem, bránou, brankou poradíme, přijedeme na místo, zaměřímě a navrhneme nejlepší a nejlevnější řešeni vašeho oplocení.

Sortiment

Brány samonosné I Brno - Davson

Vjezdové brány samonosné jsou v kombinaci s el. pohonem a dálkovým ovládáním nejlepší a luxusní řešení pro vstup na Váš pozemek. Brány samonosné, které jsou jsou bez pojezdové kolejnice, jsou bezúdržbové a jednoznačně spolehlivé a převyšuje počet realizovaných instalací ostatních typů bran.

Rádi vám s plotem, bránou, brankou poradíme, přijedeme na místo, zaměřímě a navrhneme nejlepší a nejlevnější řešeni vašeho oplocení.

Rádi poradíme a zrealizujeme i Vám ideální řešení plotu či brány.

© 2022