Brány

Sortiment

Brány Brno - Davson

Už jste si vybrali plot, který se hodí k Vašemu domu a pozemku, ale ještě Vám chybí brána nebo branka? Naše společnost DAVSON splní i nejnáročnější požadavky na výrobu a montáž bran a branek

Výroba a montáž bran dle představy zákazníka nebo dle našeho návrhu. Brány přizpůsobíme k různým druhům oplocení a dané funkci. Výroba atypických bran a branek. Brány lze povrchově upravit pozinkováním, poplastováním a lakováním speciálními barvami dle přání. 

Brány se vyrábí jednokřídle, dvoukřídlé, posuvné a ty se dělí na dvě kategorie samonosné a posuvné po kolejnici. Na všechny brány lze namontovat elektrický pohon na dálkové ovládání.

Branky různých šířek s kováním na fab, montáž schránek.

Brány a branky ke všem typům plotů

Stavíte či rekonstruujete dům v Brně a okolí? Nebo jen měníte oplocení? Pak budete potřebovat i odpovídající vjezdovou bránu a přístupovou branku. Firma Davson – ploty vám dodá různé typy bran a branek včetně atypických. Vyberte si u nás bránu jednokřídlou, dvoukřídlou či posuvnou, která působí esteticky a je vysoce funkční, odolná a praktická. Díky širokému výběru povrchových úprav jsou všechny naše brány nenáročné na údržbu. Veškeré brány mohou mít elektrický pohon.

Rádi vám s plotem, bránou, brankou poradíme, přijedeme na místo, zaměřímě a navrhneme nejlepší a nejlevnější řešení vašeho oplocení.

Brány na elektrický pohon

Brány na el. pohon jsme schopni dodat a namontovat ve třech ruzných provedení dvoukřídlé, samonosné a jízdné po kolejnici .Brány na el. pohon se dají ovládat pomocí ovladače nebo tlačítek v garáži či budovách. Jsme schopni do bran dodat výplně dle vašeho oplocení.

Branky

Pokud plánujete realizaci plotu kolem vašeho domu, neměli by jste zapomenout na vchodovou branku. Slouží pro pohodlný přístup na váš pozemek. Branky jsou vyrobeny z jeklu a jsou vypletené pozinkovaným či poplastovaným pletivem.

Elektrické závory

Závory jse montují na betonový základ, který by měl sahat do nezamrzlé hloubky. Ovládání závory můžete zvolit spínačem, klíčovým spínačem, kartovým systémem, čipovou klíčenkou nebo dálkově. Jako bezpečnostní prvek závory jsou lepší fotobuňky, které hlídají prostor v pracovní zoně.

Rádi poradíme a zrealizujeme i Vám ideální řešení plotu či brány.

© 2022